Vyhľadavánie

Ochutnávka čaju

Pripravujete spoločenskú akciu a premýšľate ako zaujať dámy?

 

Potešte ich príjemným čajovým kútikom. Všetky dámy milo prekvapí. Určite sa radi dozvedia zaujímavé pikošky o tomto obľúbenom nápoji.  Vedeli ste, že v Indii zbierajú čajové lístky špeciálne vycvičené opice? Takto si uľahčujú prácu zberači na ťažko dostupných miestach.

 

Viete o tom, že bylinkový čaj nie je čaj?

Odkiaľ pochádza čaj?

Aký je rozdiel medzi teínom a kofeínom?


Ako správne skladovať čaj aby vydržal čo najdlhšie?
Môžem čaj prevariť?
Ako chutí kvitnúci čaj?

 

Spoznajte čaje na profesionálnej úrovni a ochutnajte tie najlepšie čaje sveta. Naučte sa ako si vybrať kvalitný čaj a správne ho pripraviť. Servis zabezpečia naši barmani - Ty CoCoS. Naši barmani špeciálne zaškolený na ochutnávku čaju ohromia hostí svojimi vedomosťami.

 

Sme jedna z mála firiem na Slovensku, ktorá ponúka odbornú ochutnávku čajov s profesionálnym čajovým servisom určeným na ochutnávky. Všetky čajíky sa nahrievajú nad sviečkou, aby nevychladli. Servírujú sa do malých misiek, z ktorých sa pekne uvoľňuje ich vôňa. Veľmi obľúbený medzi hosťami je aj čínsky rituál na takzvanom "čajovom mori", ktorý sa volá Kung Fu Cha. 

 

Každá ochutnávka je jedinečná svojim výberom a zameraním čajov, ktorý je navrhnutý špeciálne na vašu akciu. Ochutnávka čaju sa hodí k tématickým večerom, ako sú: India, Čína, Japonsko, Tibet, jóga, wellness, zdravý životný štýl, zimné akcie, alebo raňajkové posedenie. 

 

Prečítajte si článok o ochutnávke čaju na Bratislavskom vegetariánskom plese.

 

P.S. Ak k ochutnávke čajov pridáte ochutnávku rumu, tak si prídu na svoje aj páni ;o)

 

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Zabávajte sa na úrovni!

 

Profesionálny čajový servis. Čaje sa prihrievajú nad sviečkou.

 

Milá obsluha oblečená na tému India.

 

Odborne vyškolený barmani ponúkajú užitočné informácie o čajoch.

 

Perfektne pripravená šálka čaju.

 

Obľúbené ochutnávacie misky.

 

Priebeh ochutnávky:

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál predstaví hosťovi vybrané čajíky, pomôže mu vybrať ten správny podľa jeho chuti a povie mu o ňom perličku. Naservíruje vybraný čaj a prípadne zodpovie hosťove otázky.

 

Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú. Môžu sa dozvedieť zaujímavé informácie z histórie, o výrobe, ako aj jednotlivé rozdiely medzi týmito lahodnými nápojmi. Ale hlavne  to najdôležitejšie: ako si najlepšie vychutnať tento ušlachtilý nápoj... 

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať všetky informácie aj vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prednášky. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie.

 

Ako objednať
Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37
obchod@tycocos.sk

 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.

 

Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.