Vyhľadavánie

Ochutnávka cigar

Ozdobná páska na cigarách vznikla na rozkaz ruskej cárovnej Kataríny II.

 

Dôvod bol prozaický. Cárovná dala natiahnuť na cigary pásky, aby si nezašpinila biele hodvábne rukavičky! Neskôr túto tradíciu prebrali všetci výrobcovia, aby mohli týmto spôsobom označiť cigary svojou značkou. Istý čas si gentlemani v kluboch dávali tieto pásky dole, aby si medzi sebou nezávideli drahé značky cigár. Dnes sa však tieto pásky ponechávajú na cigarách, aby sa eporušil vrchný list a cigara pravidelne horela.


Radi by ste sa dozvedeli viac o tom ako správne fajčiť cigaru?

Viete ako sa správne hasí cigara?

Ako správne skladovať cigary aby sa neznehodnotili?

Je to pravda, že ak nechám cigaru mimo humidor tak sa vysuší do 3 hodín?

 

Dá sa vysušená cigara opraviť, alebo je už bezcenná?

Naozaj sú najlepšie Havany? Chutia inak ako ostatné cigary?

Škodí fajčenie cigár rovnako ako fajčenie cigariet?

 

Odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac sa dozviete na našej ochutnávke cigár. Objednajte si našu profesionálnu chutnávku cigár a vyskúšajte tie najfajnovejšie značky. Náš odborný personál vám poradí ako si vybrať tú správnu cigaru pre vás, profesionálne ju zreže, nahreje a povie ako ju správne fajčiť, aby ste si ju vychutnali čo najlepšie. Zažite dokonalý pôžitok a budete sa cítiť ako kráľ.

 

 

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Zabávajte sa na úrovni!

Cigáry

Cigaru uložené v humidoroch pre udržanie ich vlhkosti.

 

Cigáry

Nahrievanie cigary pre klienta.

 

Cigáry

Profesionálne príslušenstvo k ochutnávke cigár.

 

Priebeh ochutnávky

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál im predstaví  vybrané cigary, pomôže im vybrať tú správnu cigaru podľa ich chuti a povie o nej perličku. Profesionálne ju zreže, nahreje a asistuje pri jej zapálení. Taktiež sa hostia dozvedia čo to z histórie, o výrobe a zložení, o jednotlivých druhoch, ako správne fajčiť cigáru, ako ich nakupovať a skladovať.

 

Každý si príde na svoje, či už začiatočník alebo "fajnšmeker". Akciu zabezpečíme kompletne vrátane profesionálneho vybavenia na cigáry, ako sú humidory, orezávatka, bezzložkové zapaľovače či popoľníky. Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú.

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať informácie vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prezentácie. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie.

 

Ako objednať
Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.

 

Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.