Vyhľadavánie

Ochutnávka kávy

Viete, že káva by sa nemala piť s mliekom? Prečo je to tak?

Odkiaľ pochádza káva?

Ako ľudia zistili, že kávové zrná majú povzbudivý účinok?

Aj vy milujete vôňu čerstvo upraženej kávy?

 

Viete o tom, že neska nie je káva? Čo teda obsahuje?

Ako chutí najdrahšia káva na svete a prečo je taká drahá?

Ako pripraviť kávu tak, aby chutila čo najlepšie?


Zaujíma vás ako to naozaj je? Objednajte si našu ochutnávku kávy a dozviete sa všetko. Je to trefa do čierneho. Kávu pijú takmer všetci, takže ulahodíte skoro každému. Zaraďte ju do programu na brazílsku noc alebo raňajkové posedenie.

 

Z výkladu sa dozviete všetky otázky o káve, ktoré ste chceli vedieť ale nemali ste sa koho opýtať. Dozviete sa dôležité informácie z histórie, ohľadne pestovania, výroby, mletia, lúhovania a pitia kávy. Účastníci budú mať možnosť pozrieť si zrná degustovaných káv, privoňať k už namletej káve, ako aj vychutnať si šálky štyroch rôznych 100%-ných arabík.

 

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Zabávajte sa na úrovni!

 

káva

Dokonalá šálka kávy.

 

káva

Ochutnávka tých najlepších káv.

 

káva

Dokonalý servis a príjemná obsluha.

 

Priebeh ochutnávky

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál predstaví hosťovi vybrané kávy, pomôže mu vybrať tú správnu podľa jeho chuti a povie mu o nej perličku. Profesionálne naservíruje dokonalú šálku kávy a prípadne zodpovie hosťove otázky. Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú.

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať informácie vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prednášky. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie.

 

Ako objednať
Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.

 

Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.