Vyhľadavánie

Absolútna novinka! Ochutnávka piva.

Myslíte si, že všetky pivá chutia rovnako? Alebo že „pivný gurmán" je iba smiešna kombinácia slov?


Zažite našu novú ochutnávku piva a zistite či je to naozaj tak. Ochutnali ste už niekedy kvasinkové, ovocné alebo karamelové pivo? Vedeli ste o tom, že najsilnejšie pivo na svete má 57,7% alkoholu? Je silnejšie ako štandardná whisky. A viete o tom, že existuje "pivné šampanské"? Najlepšie pivá tohto druhu bez nadsázky šampanským aj konkurujú.

 

Koľko druhov piva vlastne existuje?

Ktoré pivo je to najsilnejšie?

Funguje pivo na druhý deň po opici ako „vyprošťovák"?

V ktorom pive idú bublinky smerom dole a nie hore? Prečo je to tak?

Čo je vlastne to "pivné šampanské"?

 

Zaujímajú vás odpovede na tieto otázky? Radi by ste ochutnali rôzne druhy piva?

Objednajte si našu ochutnávku piva na vašu akciu a zažite na vlastnej koži:

   - všetky farby piva

   - neštandardné chute

   - a tuhšie pivo ako víno

 

Ohromíte svojich zákazníkov množstvom zaujímavých informácií a novými chuťami. Dobré pivá si radi vychutnajú aj dámy. Hodí sa nielen na grill párty, ale aj na slávnostný večer.


Na ochutnávke búdú pivá vychádzajúce z kláštorných pivovarníckych tradícii, ktoré produkujú rôzne špeciálne druhy piva. Sú vyrobené vrchným kvasením a odlišujú sa od nami známych pivných značiek. Ochutnáte špeciálne silné kláštorné pivá, ľahké ovocné pivá, pšeničné pivá, ale aj pivá z rôznych druhov sladu a kombinácii chmeľu, ktorá sa prejavuje nielen v ich chuti, ale aj v širokej farebnej škále odtieňov pív. Najfajnovejšie pivečká pre ozajstných gurmánov.

 

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Zabávajte sa na úrovni!

 

Široká škála farieb piva.

 

 

Ideálna kombinácia sladového jačmeňa, chmeľu a vody. 

 

 

 

 

Priebeh ochutnávky

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál predstaví hosťovi vybrané druhy piva, pomôže mu vybrať to správne podľa jeho chuti a povie mu o ňom perličku. Profesionálne naleje pivko a prípadne zodpovie hosťove otázky. Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú.

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať informácie vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prednášky. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie.

 

Ako objednať
Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.

 

Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.