Vyhľadavánie

Ochutnávka rumu

Nazrite do sveta pirátov, otrokov a karibského rumu!

 

Poďte s nami po stopách cukrovej trstiny, ktorá bola odjakživa základom pravého rumu. Dozviete sa pikošky a informácie o tých najlepších rumoch, ktoré určujú svetové trendy a podľa ktorých sa posudzujú ostatné. Na svoje si prídu aj dámy, ktoré majú rady likéry na báze rumu, ako je napríklad Malibu.


Dozviete sa odpovede aj na tieto otázky:

 

Z čoho sa vyrába rum?

Boli piráti prví, ktorí pili rum?

Aký bol denný prídel rumu na osobu v britskej flotile?

Je to pravda, že prvý objavil cukrovú trstinu Krištof Kolumbus?

Koľko druhov rumu existuje?

 

Ako chutí správny „pirátsky" rum?

Prečo je niektorý rum biely a niektorý tmavý?

Večný boj: je lepšia Havana alebo Bacardi?

Ktorý rum je najviac používaný do koktailov a prečo?

 

Naša ochutnávka rumu vám dá odpovede na všetky vaše otázky a ochutnáte tie najlepšie rumy. Oplatí sa objednať ju ak organizujete latino párty, pirátsky večierok, alebo brazílsku noc.

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Zabávajte sa na úrovni!

 

Rum

Výber najlepších rumov.

 

Rum

Dokonalý servis a zaujímavé informácie.

 

Rum

Milá, príjemná a odborná osbsluha.

 

Priebeh ochutnávky

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál predstaví hosťovi vybrané rumy, pomôže mu vybrať ten správny podľa jeho chuti a povie mu o ňom perličku. Profesionálne naservíruje rum a prípadne zodpovie hosťove otázky. Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú.

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať informácie vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prezentácie. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie.

 

Ako objednať
Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.


 

Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.