Vyhľadavánie

Ochutnávka tequily

Exotická ochutnávka z Mexika, Olé!

 

Vyrába sa tequila z kaktusu?

Ako správne sa pije tequila?

Čo je to mezcal a čo má spoločné s tequilou?

Aký je rozdiel medzi striebornou a zlatou tequilou? 

 

Má byť vo fľaši tequily červík?

Viete o tom, že sa ročne spracuje 300 miliónov kusov rastlín na výrobu tequily?

Pije sa tequila so soľou a citrónom alebo s pomarančom a škoricou?

 

Na tieto a ďalšie otázky vám radi odpovieme na profesionálnej ochutnávke tequily. Objednajte si našu ochutnávku a dozviete sa zaujímavé fakty z histórie tequily, o pestovaní agáve, ako sa tequila vyrába, ako sa pije a ďalšie množstvo zaujímavostí, mýtov a faktov. Táto ochutnávka nesmie chýbať na žiadnom mexickom večierku.

 

 

 

Zabávajte sa na úrovni!

 

0911 73 55 37
obchod@tycocos.sk

 

 

 

 

Tequila
Ochotná obsluha vám poradí pri výbere.
 
Tequila
Profesionálne informácie o tequile zaujmú vašich hostí.
 
Tequila
Dokonalý výber tých najlepších tequíl práve na vašu párty.
 
Tequila
Tématická výzdoba dotvára atmosféru.

Priebeh ochutnávky

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál predstaví hosťovi vybrané whisky, pomôže mu vybrať tú správnu podľa jeho chuti a povie mu o nej perličku. Profesionálne naservíruje whisky a prípadne zodpovie hosťove otázky. Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú.

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať informácie vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prezentácie. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie. 

 

Ako objednať
Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37
obchod@tycocos.sk
 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.


Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.