Vyhľadavánie

Ochutnávka whisky

Jack Daniel's prebral pálenicu po svojom strýkovi už ako 13 ročný!


Dostal vtedy na výber, buď sa stane farárom, alebo bude páliť whisky. Bol známy svojou prchkou povahou, čo mu bolo osudné. Jedného dňa sa pokúšal dostať do svojho trezora, ale nedarilo sa mu, lebo zabudol kombináciu. V rozčúlení kopol do
trezoru tak silno, že si zlomil palec na nohe. Dostal infekciu a neskôr zomrel na otravu krvi. Napriek tomu je jeho Tennessee whiskey známa po celom svete.

 

Viete aký je rozdiel medzi Tenessee whiskey a tradičným americkým burbónom?

Pije sa whisky s ľadom alebo bez ľadu?

Prečo sa niekedy píše whisky „whiskey" a niekedy „whisky"?

Aký je rozdiel medzi škótskou a írskou whisky?

 

Prečo má whisky tmavú farbu?

Odkiaľ pochádza whisky?

Chutí lepšie bourbon alebo whisky?

 

Zistite to na našej profesionálnej degustácii. Dozviete sa historické informácie, pikošky, zaujímavosti i nové trendy. Náš odborný personál vám poradí vybrať si tú správnu whisky, povie perličky a zaujímavosti týkajúce sa vášho výberu a zodpovie aj tie najzvedavejšie otázky o whisky.

 

Zabudnite na dlhé nudné prednášky zo školských lavíc, či firemných prezentácií! Naučte sa niečo nové a zaujímavé priamo na párty! Naše profesionálne ochutnávky s výkladom vám pomôžu získať rozhľad a vedomosti o tom čo pijete. Spojte ochutnávku whisky s ochutnávkou cigár a vaša párty dostane nádych harmónie a luxusu. Sú to naše najpredávanejšie ochutnávky.

 

Pýtajte sa odborníka na všetko, čo ste kedy chceli vedieť a ochutnajte to najlepšie zo sveta whisky!


0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Zabávajte sa na úrovni!

 

Whisky

Skvelý výber jedinečných whisiek.

 

Whisky

Profesionálna a ochotná obsluha.

 

Whisky a cigáry

Príjemná atmosféra.

 


Priebeh ochutnávky

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál predstaví hosťovi vybrané whisky, pomôže mu vybrať tú správnu podľa jeho chuti a povie mu o nej perličku. Profesionálne naservíruje whisky a prípadne zodpovie hosťove otázky. Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú.

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať informácie vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prezentácie. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie.

 

Ako objednať

Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37 

obchod@tycocos.sk


 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.


Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.