Vyhľadavánie

20. výročie Meditrade 2011

Miešali sme pre prvú dámu Slovenska.

 

      Začiatkom júna sa konala veľkolepá oslava firmy, ktorá sa v priebehu 20 rokov vypracovala na jedného z lídrov v oblasti distribúcie zdravotníckych pomôcok. Večierku sa zúčastnili viaceré významné osobnosti. Čestným hosťom bola prvá dáma Slovenska Silvia Gašparovičová, ktorá je prezidentkou Nadácie vzdelania a zdravia pre všetkých. Vyjadrila vďaku firme Meditrade za príspevok pre nepočujúce deti, ktoré podporuje.

 

      Firma Ty CoCoS pripravila pre pozvaných hostí skvelé barmanské umenie. Dámy sa tešili z lahodných koktailov a páni si vychutnávali degustáciu tých najlepších koňakov a cigár. Na ochutnávke koňakov a cigár sa hostia mohli dozvedieť nejednu pikošku. Mohli sa pýtať naozaj na všetko, čo ich z týchto tém zaujímalo.

 

      Viete ako vznikol koňak? Víno z oblasti Cognac bolo vraj také kyslé, že sa nedalo piť a tak ho radšej vydestilovali, čím vznikol oveľa lahodnejší nápoj. V dnešnej dobe sa môže koňakom nazývať iba brandy zo 6 štátom uznaných oblastí v okolí mesta Cognac. Tieto a množstvo iných zaujímavostí sa mohli hostia dozvedieť na akcii od profesionálneho barmana Peťa z firmy Ty CoCoS, ktorý prezentoval tie najlahodnejšie koňaky.

 

      Na záver večera bola barmanská show pri ktorej všetko lietalo: fľaše, šejkre aj poháre. Po klasickej barmanskej show nasledovala UV show, ktorá hosťom vyrazila dych neobyčajnými a skvelými efektmi. Celkový dojem uzavrela ohňová show, ktorá vzbudzovala rešpekt a obdiv. Spokojní hostia hodnotili večer ako veľmi vydarený.

 

Čestný hosť, prvá dáma Slovenska Silvia Gašparovičová.

 

Akciu uvádzala skvelá moderátorská dvojka Richard Stanke a Hana Gregorová.
 
Slávnostné šampanské na prípitok bolo odseknuté metódou Sabrage.
 
Barmani sa nezastavili ani na okamih.
 
Koktaily tiekli potokom, hlavne obľúbené mojito.
 

Na oslave panovala príjemná atmosféra.

 

Odbornú ochutnávku koňakov si pochvalovaj aj Ľubomír Paulovič.
 
Profesionálna asistencia pri orezaní a zapálení cigary pánov príjemne potešila.
 
Páni si vychutnávali oboje, cigáry aj koňak, vonku na terase.
 
Hostí zabavila barmanská show.
 
Fascinujúca UV show.
Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.