Vyhľadavánie

Danubius GASTRO 2011

   V termíne 20. - 23. 1. 2011 sa v Incheba Expo Bratislava konala už po 18. raz jedna z najatraktívnejších veľtržných výstav Danubius Gastro spojená s ITF Slovakiatour a so špecializovanými výstavami Wellness a Fitness, Poľovníctvo a oddych, Exposhop, Gastropack a Exporeklama. Počas štyroch dní sa na celkovej ploche 34 000 m² prezentovalo 702 vystavovateľov, ktorí pricestovali z 24 krajín. Podujatia zhliadlo rekordných 72 531 návštevníkov. 

 

   Firma Ty CoCoS vystavovala už po piaty raz a návštevníkov prekvapila mnohými novinkami. Hitom tohto ročníka boli ľadové poháriky a v nich servírované koktaily. Sponzorom bola vodka Finladia. Ľadové poháriky vyrábal špeciálny výrobník ľadu značky Scotsman, ktorej distribútorom sa od nového roku stala aj naša firma. Všetky výrobníky si môžete odteraz pozriet v e-shope v sekcii Barová technika. 

   Nechýbali samozrejme ani chutné koktaily a jedinečná zľava -10% pre návštevníkov na barové potreby a barmanské kurzy. Študentov potešila novinka o otvorení nového štvordňového základného barmanského kurzu a cateringové oddelenie sa blyslo zaradením novej profesionálnej ochutnávky tequily. Všetkým našim zákazníkom, ktorí nás prišli pozrieť ďakujeme a tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

 

   Medzinárodný veľtrh gastronómie Danubius Gastro ponúkol širokú paletu kulinárskych špecialít a sprievodných podujatí. Okrem domácich vystavovateľov sa predstavili aj kolektívne zastúpení dovozcovia a producenti z Francúzska, Rakúska, Talianska a Českej republiky.

   Jedným z vrcholných sprievodných programov bola súťažná prehliadka Poézia v gastronómii sprevádzaná súťažami kuchárov. Mladé talenty si zmerali sily v príprave jedál a dezertov z vopred stanovených surovín. Víťaz súťaže Gastro Junior bude Slovensko reprezentovať na celoeurópskom finále Euroskills.

 

danubius gastro

 

danubius gastro

 

danubius gastro

 

danubius gastro

 

danubius gastro

 

danubius gastro

 

danubius gastro

 

danubius gastro

 

danubius gastro

 

danubius gastro

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.