Vyhľadavánie

1. Bratislavský vegetariánsky ples

     V sobotu 12.3.2011 sa konal prvý Bratislavský vegetariánsky ples, na ktorom sme nemohli chýbať. Plesalo sa bez mäsa a alkoholu! Šokujúce pre nás obyčajných „všežravcov", ale pre jogínov je to normálne a prirodzené.

 

     Zábavu to určite neochudobnilo. Práve naopak, ples sa zaobišiel bez nepríjemných spoločensky unavených ľudí. Celý večer sa niesol v duchu zdravého životného štýlu a dobrej nálady.

 

     Pripíjalo sa nealkoholickým šampanským a hostia mali možnosť ochutnať širokú ponuku indických vegetariánskych jedál. Zákusky a koláčiky pripravené bez vajec, konzervačných prísad, či cukru boli prekvapivo chutné a originálne. Neuveriteľná paleta nových chutí presvedčila aj zarytých mäsožravcov na objavovanie týchto zdravých špecialít.

  

    Zlatým klincom programu bola úplne nová ochutnávka čaju. Predstavili ju naši

barmani - Ty CoCoS: Vlaďka a Peťo prezlečený za Indov do sárí a panjábí. Šírili okolo seba exotickú atmosféru ďalekej Indie a ukľudňujúcu kultúru jej čajov. Servírovalo sa päť druhov najlepších indických čajov a čínsky biely čaj s kvetom. Tento čaj je viac-nálevový, čo znamená, že sa môže zalievať a nechať vylúhovať aj 5-6 krát po sebe. Každý nálev má inú chuť. Toto a ešte omnoho viac sa mohli hostia dozvedieť od našich profesionálne zaškolených barmanov - Ty CoCoS.

 

    Hostia boli nadšený profesionálnym prístupom a množstvom informácií, ktoré sa mohli dozvedieť. Čajové vybavenie pútalo pozornosť a malé misky hostia ohodnotili ako veľmi príjemné servírovanie. Lahodné čajíky chutili aj tým najfajnovejším labužníkom. Ochutnávka dotvorila atmosféru plesu a šírila celkovú pohodu.

 

Prečítajte si viac o ochutnávke čaju - Ty CoCoS.

 

Ples bez alkoholu! Veľmi príjemná zmena.

 

Zabávali sa naozaj všetci. 

 

Čínsky biely čaj s kvetom s názvom: Nesmierne šťastie.

 

 

Kútik s čajom bol veľmi populárny aj napriek tomu, že bol umiestnený od ruky.

 

 

 

Hosťom sa páčilo hlavne servírovanie čaju v malých ochutnávacích miskách. 

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.