Vyhľadavánie

Ochutnávka koňaku

Vedeli ste, že paradoxne najlepší koňak pochádza práve z kyslého vína nevalného charakteru?


Na hodnote koňaku pridávajú hlavne prísne, presné a zložité pravidlá výroby. Drahé koňaky sú najmä tie, ktoré dlho zreli v sudoch. Je to kvôli tomu, že zo sudov sa ročne odparí cca 3-8% koňaku vďaka pórovitosti dreva. Týmto spôsobom sa pri 80 ročnom koňaku odparí 29 sudov z tridsiatich, takže z tohto počtu ostane iba jeden sud na predaj!

 

Z ktorej oblasti pochádza najkvalitnejší koňak?

Aký je rozdiel medzi koňakom a brandy?

Ktorý koňak pil Napoleón?

Čím je koňak starší, tým je lepší?

 

Podľa čoho zistím kvalitu koňaku?

Ako chutia najlepšie koňaky?

Ako sa správne degustuje koňak aby ste si ho čo najlepšie vychutnali?

Radi by ste ochutnali koňaky rôznych výrobných postupov, rôznych ročníkov a z rôznych oblastí Koňaku?

 

Objednajte si našu profesionálnu chutnávku a náš ochotný personál vás zasvätí do tajomstiev koňaku. Dodajte vašej párty nádych luxusu a kvality. Dozviete sa zaujímavosti od pestovania viniča, cez výrobu sudov, zrenie koňaku až po samotné správne degustovanie tohto lahodného nápoja. Nuž a na vlastnej koži budete môcť ochutnať jemné rozdiely a „ňuansy" tých najlepších značiek. Neváhajte a kontaktujte nás ohladne cenovej ponuky.

 

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Zabávajte sa na úrovni!

 

Skvelý výber koňakov.

 

Profesionálny servis.

 

Príjemná atmosféra pri zaujímavej konverzácii.

 

Priebeh ochutnávky

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál predstaví hosťovi vybrané koňaky, pomôže mu vybrať ten správny podľa jeho chuti a povie mu o ňom perličku. Profesionálne naservíruje vybraný koňak a prípadne zodpovie hosťove otázky.

 

Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú. Môžu sa dozvedieť zaujímavé informácie z histórie, o výrobe, pestovaní viniča, ako aj jednotlivé rozdiely medzi týmito lahodnými nápojmi. Ale hlavne to najdôležitejšie: ako si najlepšie vychutnať tento ušlachtilý nápoj...

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať všetky informácie aj vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prednášky. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie.

 

Ako objednať
Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.

 

Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.