Vyhľadavánie

Ochutnávka šampanského

Kedysi nosili pracovníci pivníc so šampanským ochranné železné masky!

Chránili sa tak pred spontánnym výbuchom fliaš. V minulosti takéto explózie často viedli k zraneniu alebo až k tragédii. Vďaka tomu bolo toto víno nazývane „diablovo víno". Pri samovoľných výbuchoch mali majitelia stratu 20% - 90% celkovej produkcie. Bolo to kvôli tomu, že fľaša ktorá vybuchla spustila reťazovú reakciu. V dnešnej dobe sa už niečo také nemôže stať. Fľaše na šampanské sú vyrábané zo špeciálneho dvojitého skla.

Ako správne skladovať šampanské?

Aký je rozdiel medzi šampanským, sektom a perlivým vínom?

Ktoré šampanské sa pilo na kráľovských dvoroch?

Na odseknutie hrdla šampanského potrebujem veľmi ostrú šabľu?
 
Nechajte si pôsobivo odseknúť šabľou hrdlo šampanského na prípitok a dostanete odpovede nielen na tieto otázky. Objednajte si našu novú ochutnávku šampanského a vychutnajte si jemné rozdiely „bubliniek". Dámy milujú túto ochutnávku. Úžasne rozprúdi VIP večierky, silvestrovské zábavy, ladies night a akékoľvek oslavy úspechu či jubilea.

 

0911 73 55 37

obchod@tycocos.sk

 

Sampanske1
  Luxusná, romantická atmosféra.
 

Odseknutie hrdla šampanského šabľou - Sabrage.
 
 
Na zdravie!

 

Priebeh ochutnávky

 

Akcie zabezpečujeme na kľúč. Stačí nám pripraviť malý stolík, kde sa môžeme rozložiť. Počas večera sa môžu hostia zastaviť pri našom stolíku s ochutnávkou. Náš odborný personál predstaví hosťovi vybrané šampanské, pomôže mu vybrať to správne podľa jeho chuti a povie mu o ňom perličku. Profesionálne naleje šampanské a prípadne zodpovie hosťove otázky. Hostia sa počas večera môžu pýtať na akékoľvek informácie, ktoré ich zaujímajú.

 

Náš odborník môže po dohode odprezentovať informácie vo forme prednášky všetkým účastníkom naraz. Prednáška obsahuje všeobecné informácie o degustovaných produktoch o ich histórii, výrobe, rozdelení, skladovaní, servírovaní a nových trendoch. Prednáška je vedená formou zaujímavostí, pikošiek a perličiek. Dlhé a nudné fakty sú prenechané v prípade záujmu na diskusiu a otázky hostí.

 

Rozhodnutie, či budete potrebovať prednášku alebo nie môžete spraviť aj priamo na mieste. Nie je potreba objednávať ju vopred. Môžete sa rozhodnúť podľa aktuálnej situácie a nálady hostí. Najviac sa nám však osvedčili ochutnávky bez prednášky. Ľudia si tak môžu sami komorne podebatovať s našim odborníkom, čo je pre nich zaujímavejšie a príjemnejšie.

 

Ako objednať
Požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky šitej na mieru pre vašu akciu:

 

0911 73 55 37
 

Uveďte prosím čo najviac informácií o vašej akcii. Potrebujeme vedieť miesto konania, dátum, počet hosti a od kedy do kedy budete potrebovať naše služby.


Cenové ponuky odosielame väčšinou okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Naša cenová ponuka obsahuje všetky informácie, fotky a texty, ktoré môžete použiť na prezentáciu pre vášho klienta, alebo šéfa. V prípade potreby vieme upraviť ponuku podľa výšky vašich financií vyhradených pre tento program. Akciu treba záväzne objednať najneskôr 3 dni pred konaním.

 

Prečo si objednať profesionálnu ochutnávku?

 

Prečo objednať práve nás?

Ty CoCoS - barové potreby a E-shop, barmani a catering, barmanské kurzy a školenia, záruka kvality baru.